skip to Main Content

Ameliyatsız Boyun Fıtığı Tedavisi

Boyun Fıtığı Tedavisi

Boyun fıtığının tedavisinde, hekimlerimizin çok yönlü yaklaşımı sayesinde, ağrılarınızdan kurtulmak mümkün. Ameliyatsız tedaviler ve cerrahi yöntemler ile sağlığınızı koruyoruz. Yarın sağlığınızı iyileştirmek için bugün bir randevu alın.

Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi

Bel Fıtığı Tedavisi

Bel fıtığının tedavisinde, sizlere en uygun tedavi yöntemi ile merkezimizde uyguladığımız cerrahi dışı teknolojik girişimsel tedavi yöntemleri ile yanınızdayız. Sağlığınız için uzman hekimimizden randevu talep edin.

Boyun Fıtığı Ameliyatı

Boyun Fıtığı Ameliyatı

Boyun fıtığı tedavisinde mutlak cerrahi gerektiren hastaların, cerrahi tedavisinde uyguladığımız, servikal mikrodiskektomi operasyonu ile sağlığınıza kavuşturuyoruz.

Tam Kapalı Bel Fıtığı Ameliyatı

Tam Kapalı Bel Fıtığı Ameliyatı

Bel fıtığının mutlak cerrahi gerektiren ve uygun hastalarda gerçekleştirdiğimiz, Tam Kapalı Bel Fıtığı (Endoskopik Diskektomi) Ameliyatı ile aynı gün taburculuk ve anestezi riski almadan ağrılarınızdan kurtulmak mümkün. Sağlığınız için randevu talep edin.

Diz Kireçlenmesi Tedavisi

Diz Kireçlenmesi Tedavisi

Diz kireçlenmesi tedavisinde, lokal anestezi altında, kemik iliğinden veya karın bölgesindeki yağ dokudan elde edilen hücrelerin içinden iyileştirici hücreler özel bir yöntemle ayrılır, bir takım işlemlerden geçtikten sonra hastalıklı bölgeye enjekte edilir.

Tüm Enjeksiyon Tedavileri

Tüm Enjeksiyon Tedavileri

Tüm enjeksiyon  tedavileri tüm eklem (bel, boyun, sırt, diz, omuz, dirsek, kalça, el ve ayak bileği) ve yumuşak doku hasarlarında uygulanan bir tedavi yöntemidir.

Tedavinin ozonlu yapılması tedavinin etkinliğini %50 oranında arttırmaktadır.

Baş Ağrısı (Migren) Tedavisi

Baş Ağrısı (Migren) Tedavisi

Ozon tedavisi migren ataklarını azaltmada son yıllarda kullanılan etkili bir tedavidir. Ozon vücutta ağrıya neden olan enflamasyon tablosunu azaltır ve vücudun en önemli sistemlerinden biri olan antioksidan sistemin kapasitesini artırır. Bu önemli mekanizma migren ağrılarınızda azalma, uykularınızda düzelme ve vücut enerjinizde artma gibi olumlu etkiler yapar.

Ozon Terapi

Ozon Terapi

Ozon tedavisi vücudun bağışıklık sistemini düzenleyen doğal bir tedavi yöntemidir. Ozon tedavisi ile vücudumuzun savunma sistemi olan antioksidan sistem güçlenir. Ozon belirli dozlarda antibakteriyel, antiviral etkilidir. Ozon kronik ağrı ve fibromiyalji tedavisinde kullanılır. Mevsimsel geçişlerde bağışıklık sitemini güçlendirmek için ozon tedavisi kullanılabilir.

Back To Top
Call Now Button